CHYSTÁME SE NA NOVOU SEZÓNU

Sezóna 2022/2023 se pomalu, ale jistě blíží. Pro nás už vlastně začala, protože jsme se začali zase scházet, vymýšlet, plánovat a uklízet, aby bylo vše připraveno. Společně s vámi a pro vás ji zahájíme 15. září přímo pod a před naším divadlem, tedy na Dvoře JUDr. Emila Háchy, kde nikdo nikoho nesoudí.

Pokud byste se nás ale nemohli dočkat, potkat se můžeme už 10. září na akci ZAŽÍT AMERICKOU JINAK, která se koná každý rok v bezprostřední blízkosti divadla, tedy v ulicích Americká i v části Záhřebské. Začátek je v 11:00.
Již zmiňované ZAHÁJENÍ SEZÓNY, která letos ponese podtitul AMPUTACE SRDCE, dostane oproti minulým ročníkům novou podobu. Centrum dění se přesune o několik metrů dál (tedy blíže divadlu) a program bude o něco komornější, určitě ale nebudete o nic ochuzeni. Bránu otevřeme tradičně v 18:00, od 19. hodiny se můžete tešit na koncert našeho milého Václava Koubka a na další novinky, „klasiky" i nějaké to překvapení. Vstup je jako vždy zdarma, pokud byste nás ale chtěli podpořit, určitě budete mít možnost.

17. srpen 2022